Znajdź na Facebooku
Oferta saszetek
Oferta sprzedaży książek
Naprawa fotoaparatów
60 drzew na 60-lecie
BikeOrient
Licznik odwiedzin:
Online:


Poznaj Taniej i Obiekty Rekomendowane

„Inicjatywa Poznaj Taniej” oraz „Akcja Obiekty Rekomendowane” to dodatkowy bonus dla Prenumeratorów Redakcyjnych naszego Miesięcznika. W zamian za obecność na naszych łamach nasi Partnerzy zgodzili się udzielać niemałych zniżek oraz gościć bezpłatnie naszych Prenumeratorów, po to, aby zwiedzanie Polski nie było przywilejem dla najbogatszych.

Oba programy realizowane są na podstawie Karty Prenumeratora, którą każdy wpłacający na nasze konto otrzymuje bezpłatnie. Karta jest przysyłana najpóźniej z pierwszym numerem danego roku. Ważność Karty określona jest na okres od pierwszego grudnia roku poprzedzajacego do końca stycznia roku następnego wydania Karty.

Karta jest imienna i ważna wyłącznie na osobę, której nazwisko zawiera. Istnieje możliwość otrzymania dodatkowej Karty po wpłacie kwoty odpowiadającej kosztowi jednego egzemplarza „Poznaj swój kraj”.
Na 2019 rok jest to kwota 10,00.

Karta nie zapewnia zniżek na wyżywienie w sytuacji, gdy za posiłki występuje oddzielna cena w cenniku danego Obiektu. Zniżki nie dotyczą również opłat za parking, prasowanie, wifi i inne opcje, jeśli te usługi dodatkowe są oddzielnie płatne.

Kartę dodatkową można wystawić wyłącznie dla najbliższej rodziny – małżonek lub dziecko. Istnieje możliwość wystawienie tylko jednej Karty.