Znajdź na Facebooku
Oferta saszetek
Oferta sprzedaży książek
Naprawa fotoaparatów
60 drzew na 60-lecie
BikeOrient
Licznik odwiedzin:
Online:


Chociaż wciąż sporo opóźnieni, zaczynamy przyjmowanie wpłat na prenumeratę na rocznik 2022.

Chcemy dać sobie szansę wyrównania, lub chociaż znacznego dogonienia kalendarza i decydujemy się na wydanie w roczniku 2022 jedynie czterech, o potrójnej numeracji zeszytów Miesięcznika.

Niestety, znów musimy podnieść cenę naszego periodyku, i to już od tego numeru, który Państwo trzymają w ręku. Powód jest chyba wszystkim dobrze znany – inflacja. Cena pojedynczego egzemplarza wzrośnie symbolicznie, bo o jedną złotówkę, ale jednak. Cena papieru wzrosła o trzydzieści lub więcej procent (w zależności od dostawcy), za chwilę wzrosną ceny prądu, co oznacza podwyżki cen wszystkiego, a i poczta dawno (półtora roku) nie podnosiła swoich cen... Nie wiemy, co będzie dalej, jak się będzie rozpędzać inflacja w najbliższych miesiącach, stąd bardzo trudno wyrokować o poziomie cen w 2022 roku. Nauczeni doświadczeniem jednak, sadzimy, że „taniej już nie będzie”, co najwyżej ceny mogę nieco wyhamować, ale czy tak będzie, to na to pytanie nikt dziś rozsądnie nie odpowie. Być może za kilka miesięcy trzeba będzie znów podnieść cenę, o kolejną złotówkę, może więcej?
Wygrali ci, którzy wpłacili na prenumeratę 2021, oni nie muszą sie obawiać wzrostu cen. Oczywiście najwięcej wygrali ci, którzy wpłacili najwcześniej.

Podobnie chcemy zrobić i teraz ogłaszając prenumeratę na 2022 rok, gdyż wzorem roku ubiegłego zastosujemy zasadę „kto wcześnie płaci – oszczędza”, i prenumeraty opłacone już teraz będą tańsze, od tych opłacanych później. Ale tu mogą rodzić się u niektórych wątpliwości: – mają opóźnienie, nabiorą pieniędzy – i szukaj wiatru w polu! Cóż, są i tacy, ale my jesteśmy aż nazbyt zakochani w polskich klimatach, że nigdzie stąd nie uciekniemy, podobnie jak wielu z Was nigdy na stałe nie wyjedzie z kraju. Tak już z niektórymi jest... Konkrety – w ramce wyżej. Ja tylko przypomnę, że te ceny obowiązują jedynie do momentu ukazania się numeru 4-6/2021. Potem będą wyższe (podwyżka niezależna od inflacji, w ramach „kto płaci szybko – oszczędza”), aż do uzyskania ceny docelowej. W wersji podstawowej prenumerata rocznika 2022 docelowo będzie kosztować 75 złotych, o ile pozwoli na to inflacja.

Jeszcze bardzo ważne uwagi!

Osoby płacące na poczcie lub przez agentów, bardzo proszę o kontrolę tego, co oni tam wpisują jako adres do wysłania Miesięcznika. Zbyt często dostajemy tak zatytułowane wpłaty: Imię Nazwisko; Pn, os. O-a xx/yy, albo Imię Nazwisko, ws Kowale xx/yy, albo Imię Nazwisko, JG, ul. Xxxxx.
Z zagadkowym skrótem, bez kodu pocztowego jesteśmy bezradni. Pieniądze dochodzą, agent przekazał, ale od kogo one są? Dla nas to bardzo ważne. Jeszcze pół biedy, jeśli kwota odpowiada dokładnie cenie prenumeraty, ale jeśli jest inna – to trudno nawet wystawić paragon na taką wpłatę... Jeśli jesteś już Prenumeratorem – podaj tylko swój numer. Jeśli jednak zmieniłeś adres – daj nam wyraźnie o tym znać! W komentarzu do przelewu! Mailem – wyłącznie w ciągu roku wydawniczego, tytułując wiadomość: ZMIANA ADRESU DOSTAWY!

I to chyba wszystko?

Chyba nie! Powracamy do zabawy „Przyślij nam swoją fotografię na tle...” Jednak dotyczyć ona będzie tylko Prenumeratorów Redakcyjnych. Już od tego numeru będziemy zaznaczać miejsca aparatem fotograficznym, z których chcielibyśmy otrzymać od Was zdjęcie. Będziemy je publikować w dziale „Nasi Czytelnicy”, oraz na naszym profilu na FB. Fotki z flagietką lub okładką „Psk”.



Zalety Prenumeraty Redakcyjnej:


dostawa
do domu

najniższa cena jednostkowa Miesięcznika

gratisowa
Karta
Prenumeratora

możliwość udziału
w konkursach
„Tylko dla Prenumeratorów"

Oferujemy możliwość wysyłki:


„priorytetem
pocztowym”

zabezpieczonej przed uszkodzeniem i zalaniem

za pobraniem


Istnieje oczywiście możliwość wysyłki mieszanej, np. wysyłki z upominkiem „priorytetem pocztowym”, albo za pobraniem zabezpieczonej przed uszkodzeniem i zalaniem.

Prosimy o kontakt w celu wyceny konkretnego przypadku.


Oprócz prenumeraty indywidualnej oferujemy


prenumeratę elektroniczną


Jak zamówić Prenumeratę Redakcyjną?

Wystarczy zrobić przelew na rachunek: 02 1020 1026 0000 1602 0119 3895
a w komentarzu do przelewu podać:
a) czego dotyczy wpłata, np:
Prenumerata 2021

b) nazwisko odbierającego, np:
Jan Kowalski

c) adres wysyłki z kodem pocztowym, np:
00-000 Warszawa;
ul. Prenumeratorska 1 m. 1

d) NIP - dotyczy to tylko tych, którzy chcieliby na wpłatę otrzymać fakturę VAT.

Wydruk potwierdzenia bankowego będzie dla Ciebie wystarczającym dowodem wpłaty i podstawą do regularnego otrzymywania Czasopisma.

Regulamin Prenumeraty Redakcyjnej znajdziesz tutaj


Gdybyś miał pytania prosimy o kontakt:
biuro@poznaj-swoj-kraj.pl lub 22-299-70-74.
Pamiętaj o kodzie pocztowym, a jeśli chcesz FV - również o numerze NIP!

Dane do przelewu:

Poznaj Swój Kraj sp. z o.o.
01-445 Warszawa
ul. Ciołka 17

Numer konta do wpłat - PKO BP: 02 1020 1026 0000 1602 0119 3895

Kod BIC (SWIFT): BPKOPLPW