Znadź na Facebooku
60 drzew do zrobienia
Bikeorient
Licznik odwiedzin:
Online:

Karta Prenumeratora

 


W celu umożliwienia naszym Czytelnikom-Prenumeratorom tańszego Poznawania Swojego Kraju, Redakcja Czasopisma wprowadza prostą w użyciu kartę rabatową zwaną Kartą Prenumeratora Poznaj Swój Kraj.
Nie jest to karta kredytowa, ani płatnicza. Nie zbierzesz na jej podstawie żadnych punktów. Nie ma na niej ani zdrapki, ani super-kodów. Nie musisz się nigdzie rejestrować, ani logować. Musisz ją tylko mieć przy sobie, gdy będziesz korzystał z usług naszych Partnerów. Cenimy łatwość i prostotę, dlatego nasza Karta jest tak przyjazna w użyciu.

Karta jest przeznaczona dla KAŻDEGO! Dlatego jest BEZPŁATNA! Musisz jedynie przenumerować nasze Czasopismo.

Karta upoważnia do brania udziału w dwóch Programach Rabatowych.


Obiekty Rekomendowane

 

Poznaj Taniej

Pierwszy z nich to „Obiekty Rekomendowane”.
Są to hotele, schroniska, pensjonaty, ośrodki wczasowe gdzie posiadacz Karty ma prawo do 30% zniżki na nocleg oferowany w danym Obiekcie.

 

Drugi Program to Inicjatywa „Poznaj Taniej”.
Do tego Programu należą firmy, których działalność w jakimkolwiek stopniu związana jest z turystyką, np. sklepy, biura podróży, organizatorzy turystyki, księgarnie. Tam można np. wypożyczyć kajak, wziąć udział w spływie, wycieczce do Krakowa, przejechać się wąskotorówką, kupić mapy lub przewodniki z 15% rabatem.

Karta Prenumeratora przeznaczona jest do korzystania przez osoby fizyczne. Partner Inicjatywy ma prawo odmówić zrealizowania zniżki, gdy transakcje wykazują charakter komercyjny (wielkie ilości lub stale powtarzające się zakupy).

Mając Kartę Prenumeratora możesz elektronicznie wysłać do nas rozwiązania zagadek i krzyżówek publikowanych w Czasopiśmie i brać tym samym udział w wielu konkursach zdobywając ciekawe nagrody.

Karta Prenumeratora wydawana jest bezpłatnie do każdej opłaconej prenumeraty Czasopisma. Dodatkowa Karta wydawana jest wyłącznie do Karty Głównej, za opłatą. Cena Karty Dodatkowej to 25% całorocznej prenumeraty Czasopisma „Poznaj Swój Kraj”. Do Karty Prenumeratora (Głównej) może być wydana tylko jedna Karta Dodatkowa. Nie wydajemy duplikatów, prosimy więc nie zgubić Karty! Karty Prenumeratora oraz Karty Dodatkowe wydaje się na rok kalendarzowy, zgodnie z terminem opłacenia prenumeraty Poznaj Swój Kraj. Karty jednak ważne są do końca stycznia następnego roku kalendarzowego, na który opłacona jest prenumerata Poznaj Swój Kraj.

Masz pytania? Napisz do nas: biuro@poznaj-swoj-kraj.pl lub zadzwoń: 22-299-70-74.