Znajdź na Facebooku
Naprawa fotoaparatów
60 drzew na 60-lecie
BikeOrient


22 lipca 2020

Zapraszamy na Marsz Śledzia!

Już za niecały miesiąc, w sobotę 22. sierpnia br. Wielki Marsz z Kuźnicy na Helu do Rewy, na tzw. „Szpyrk”. Dostać się na ten Marsz nie jest łatwo, jest kilkunastu chętnych na jedno miejsce... bo tych miejsc jest tylko sto, z czego kilkanaście zarezerwowanych dla Organizatorów i Partnerów.
„Poznaj Swój Kraj” zaliczając się do tych drugich, ma w swojej dyspozycji dwie bezpłatne wejściówki na tę Imprezę.
Przekażemy je tym z Was, kto zechce podczas Marszu pokazać światu nasz Miesięcznik, to znaczy, zaoferuje się, że będzie niósł flagę-winder z naszym logo. Trudno w tej chwili określić jej ciężar, ale to może być 300-600 gramów. Konieczna jest zgoda na prezentację wizerunku, i upublicznienie imienia, nazwiska i miejscowości w której Kandydat na Śledzia mieszka.
Mile widziane będzie też pokazanie Imprezy na swoim profilu społecznościowym, zarówno w zapowiedzi, jak i w relacji po Marszu.
Zainteresowany?
To skontaktuj się z nami, czekamy do dziesiątego sierpnia br. Im szybciej – tym lepiej...
W razie zgłoszenia się większej liczby ochotników, potrzebne będą „kwalifikacje”, polegające na tym, kto zaoferuje nam większy pakiet reklamowy: udostępnianie na FB, obecność na danej stronie www, możliwość wystawienia baneru reklamowego, umieszczenie nalepki na samochodzie itd., itp.

Zapraszamy!

Kliknij miniaturkę i otwórz katalog ze zdjęciami

Zapraszamy na Marsz Śledzia! Zapraszamy na Marsz Śledzia! Zapraszamy na Marsz Śledzia! Zapraszamy na Marsz Śledzia!
Zapraszamy na Marsz Śledzia! Zapraszamy na Marsz Śledzia! Zapraszamy na Marsz Śledzia! Zapraszamy na Marsz Śledzia!