Znadź na Facebooku
60 drzew do zrobienia
Bikeorient
Licznik odwiedzin:
Online:


8 marca 2018

Jubileusz Poznaj swój kraj


Sześćdziesiątą rocznicę powstania Miesięcznika uczcimy wydaniem dwóch pamiątkowych odznak. Złotej i srebrnej.

Odznaka złota – jej edycja będzie limitowana, a ona sama przeznaczona wyłącznie dla naszych Prenumeratorów, którzy są z nami – niektórzy z nich „od zawsze”, a bardzo wielu - bardzo długo. Uznamy jednak za wystarczające, jeśli kandydat na „Złotego Prenumeratora”, był i będzie z nami w latach 2016, 2017 i 2018.

Te odznaki wybijemy w ograniczonej ilości, takiej aby starczyło dla wszystkich spełniających kryteria, ale będziemy pamiętać i o tych, którzy także pamiętają o nas. Nie, to nie będą odznaki dla „VIPów” za uścisk dłoni.
Każdy „Złoty Prenumerator” otrzyma swój znaczek z nowym, już stałym Numerem Prenumeratora. Ten nowy numer będzie taki sam w 2018 roku i w kolejnych latach.
Druga odznaka – srebrna – będzie dla wszystkich chętnych. Nie będzie na niej żadnego numeru, każda odznaka będzie taka sama.
Odznak jeszcze fizycznie nie ma. Są tylko jej zgrubne wizualizacje. Jak będą wyglądać – okaże się dopiero po ich wykonaniu, myślę jednak, że nie będą wiele się różnić od tych przedstawionych obok. Różnice mogą powstać ze względów technologicznych – to czy owo może być grubsze lub troszkę inne.
Odznaka będzie płatna. Ci, którzy zapłacą wcześniej – kupią taniej. Cena do końca kwietnia 2018 wynosi 19zł dla odznaki złotej i 22zł dla odznaki srebrnej. Potem cena wyniesie 25zł dla obu odznak.
Odznaki złote wysyłać będziemy bezpłatnie (razem z Miesięcznikiem). Koszt wysyłki odznaki srebrnej to 12zł lub 15zł za pobranie pocztowe. Możliwy jest także zryczałtowany koszt wysyłki – 7zł – razem z kolejnym numerem prenumeraty, lub gratisowo razem z innym zamówionym towarem (mapy, lornetki, saszetki itp.).

Zapraszamy także do Redakcji po odbiór osobisty.

Paweł Cukrowski

Kliknij miniaturkę i otwórz katalog ze zdjęciami

Poznaj swój kraj - Złota odznaka Poznaj swój kraj - Srebrna odznaka