Znadź na Facebooku
60 drzew do zrobienia
Bikeorient
Licznik odwiedzin:
Online:


25 września 2017

Odyseja Wislana 1000 km


W zimnej wodzie zaczął pływać 10 lat temu w Czechach, gdzie sport ten jest bardzo popularny. W 2016 roku udało mu się zorganizować sztafetę pływacką i oczywiście w niej popłynąć, która dopłynęła z Dziwnowa do Szwecji w okolice Ystad (bez pianek neoprenowych!). W 2017 zorganizował wyprawę na Spistbergen, gdzie grupa pływków pokonała najdłuższy w historii dystans w zimnej wodzie.
Leszek Naziemiec. Teraz w ramach Roku Wisły zamierza przepłynąć Wisłę wpław, od tamy w Goczałkowicach do Świbna. W projekcie bierze udział jeszcze dwóch pływaków: Łukasz Tkacz i Marek Grzywa. Zawodowo zajmuje się rehabilitacją niemowląt i małych dzieci. Jest ojcem trójki córek i syna. Swoje plany realizuje z grupą przyjaciół, z którymi należy do klubu Silesia Winter Swimming.

Teraz - w Roku Wisły chce ją przepłynąć wpław od Goczałkowic do Świbna u jej ujścia. Poznaj swój kraj będzie mu kibicował. Mamy nadzieję, że Czytelnicy i Przyjaciele Miesięcznika również. Start 8. października o godzinie 9.00 na tamie w Goczałkowicach. Zapraszamy!

Kliknij miniaturkę

Odyseja Wiślana 1000 km Odyseja Wiślana 1000 km Odyseja Wiślana 1000 km