Znadź na Facebooku
60 drzew do zrobienia
Bikeorient
Licznik odwiedzin:
Online:


30 maja 2017

Poznajemy Ojcowiznę 2017


Finał XXIV Konkursu „Poznajemy Ojcowiznę” w roku 2017 odbyły się w Witnicy, niewielkim miasteczku dwadzieścia kilometrów na zachód od Gorzowa Wlkp. Jak zawsze, uczestniczyli w nim uczniowie nagrodzeni w poszczególnych kategoriach wiekowych. Tym razem, wraz z opiekunami, było ich nieco ponad sto.

Uroczystość wręczenia nagród miała miejsce w sobotę, 27 maja. Wcześniej, także poprzedniego dnia, ale i w niedzielę organizatorzy przygotowali dla Laureatów szereg wycieczek, będących nagrodą za trudy pisania pracy, ale też i zbierania materiałów do niej.

Pogoda na szczęście dopisała, humory również. Wszyscy obiecali sobie, że w następnym roku zjawią się na podobnym Zlocie Laureatów w Rzeszowie. Ale łatwo nie będzie...

Kliknij miniaturkę i otwórz katalog ze zdjęciami

Finały XXIV Konkursu Poznajemy Ojcowiznę. W parku w Dąbroszynie. Finały XXIV Konkursu Poznajemy Ojcowiznę. Nad Jeziorem Wielkim. Finały XXIV Konkursu Poznajemy Ojcowiznę. Wycieczka autobusowa. Finały XXIV Konkursu Poznajemy Ojcowiznę. Uroczystość.
Finały XXIV Konkursu Poznajemy Ojcowiznę. Fotograficy uwieczniający Galę. Finały XXIV Konkursu Poznajemy Ojcowiznę. Występy.